• sztukmar co kontakt58 380-70-60
  • sztukmar co zegar Pon-Pt 8:00-16:00
  • sztukmar co wiadomoscpoczta@sztukmar.pl

Twoje drzwi do PIĘKNEGO WNĘTRZA

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Producent drzwi i parapetów

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości drzwi stalowych, metalowych, drzwi wejściowych do domu oraz parapetów. W naszej ofercie znajdują się drzwi stalowe- tłoczone do zastosowania jako drzwi zewnętrzne wejściowe do mieszkań, domów jednorodzinnych, pomieszczeń gospodarczych oraz do lokali użyteczności publicznej.

Do zaoferowania Państwu mamy również parapety wewnętrzne duromarmurowe i z konglomeratu oraz zewnętrzne powlekane wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo w renolicie. Świadczymy również takie usługi jak obróbki blacharskie różnego typu, cięcia i gięcia blach.

To właśnie dzięki szybkiemu rozwojowi, własnym dziale projektowym oraz zespołowi przeszkolonych doświadczonych pracowników jesteśmy w stanie realizować bieżącą produkcję, jak i specjalne zamówienia, takie jak nietypowe wymiary, niestandardowe kolory, itp.

Poprzez nowoczesne zarządzanie produkcją, dobrą efektywność pracy oraz automatyzacje dostaw just-in-time realizujemy zlecenia w czasie 7-14 dni, zachowując niezmienną wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze produkt posiadają atesty Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).

Dzięki własnym dziale logistycznym oraz bazie transportowej jesteśmy w stanie dostarczyć produkty w każde miejsce na terenie całego kraju.

By stale być na czasie ze zmieniającymi się trendami światowymi, uczestniczymy w różnych targach branżowych, a także prowadzimy różne badania potrzeb klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdego roku wprowadzamy na rynek nowe modele drzwi stalowych i metalowych (fasony, kolory, okleiny czy szkło).

sztukmar-drzwi
sztukmar-co-wytrzymalosc

Wytrzymałość

Cały nasz asortyment jest indywidualnie dostosowany do klientów oraz odporny na codzienne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

sztukmar-co-bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Poprzez połączenie odpowiednich akcesoriów i rozwiązań zabezpieczających drzwi przed pożarami oraz włamaniami. Jednocześnie zachowując swój piękny, unikatowy wygląd.

sztukmar-co-jakosc

Jakość

Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości wraz z atestem Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi stalowe, tłoczone do zastosowania zewnętrznego wejściowego do mieszkań, domów jednorodzinnych, pomieszczeń gospodarczych oraz do lokali użyteczności publicznej jak i okna. Produkujemy również parapety wewnętrzne duromarmurowe i z konglomeratu oraz zewnętrzne powlekane, wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo w renolicie. Zajmujemy się też obróbką blacharską różnego typu, cięciem i gięciem blach.

sztukmar ikona pdf

Sztukmar katalog 2017

Pobierz najnowszy katalog drzwi i akcesorii